Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1458
Stary 16.08.2010, 18:50
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
Nie pier.... Murawa jest od grania w piłkę i ma być dobra. Skoro tak wszyscy się śmieją z kopaczy, to niech im dadzą chociaż równe boisko, a nie jakieś grząskie gówno pomieszane z kamieniami. Ciekawe czy widziałeś kiedyś takie bagno.
Peszko powiedział to trochę durnie, w swoim zresztą stylu, ale do cholery - ma rację!
Bez przesady. Murawa jest kiepska, ale Peszko prezentuje do niej adekwatny poziom sportowy.

Natomiast tu chodzi o coś innego. Narzekania w sprawie murawy to jedno, lekceważące wypowiedzi o Stingu - to drugie.

On po prostu myśli, że jest większą gwiazdą od Stinga.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując