Pablooo napisał(a):

Nie pier.... Murawa jest od grania w piłkę i ma być dobra. Skoro tak wszyscy się śmieją z kopaczy, to niech im dadzą chociaż równe boisko, a nie jakieś grząskie gówno pomieszane z kamieniami. Ciekawe czy widziałeś kiedyś takie bagno.
Peszko powiedział to trochę durnie, w swoim zresztą stylu, ale do cholery - ma rację!
|
Bez przesady. Murawa jest kiepska, ale Peszko prezentuje do niej adekwatny poziom sportowy.
Natomiast tu chodzi o coś innego. Narzekania w sprawie murawy to jedno, lekceważące wypowiedzi o Stingu - to drugie.
On po prostu myśli, że jest większą gwiazdą od Stinga.
