Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1803
Stary 16.08.2010, 18:48
tofik napisał(a):Wyświetl post
Czy oni się nigdy nie nauczą. Jaka ....a liga mistrzów! W nas Straka wchodzi jak w masło! Liga mistrzów to bęzie w 2101
No, cos Jimenezowi trzeba powiedziec. Przeciez nie obiecaja mu tylko premii za wygranie tego grajdolka