Krzyma napisał(a):

mam pytanko do odbiorców Cyfry, czy działa wam Canal+ podczas burzy ktora wlasnie przechodzi przez Kraków
|
obawiam sie ze nie tylko cyfra ale i polsta tnk i caloksztalt nie dziala...Przynajmniej z mojego doswiadczenia wiem ze napewno nie dziala tak jak powinno TNK oraz Nka

pozdrawiam