Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17713
Stary 16.08.2010, 18:45
Krzyma napisał(a):Wyświetl post
mam pytanko do odbiorców Cyfry, czy działa wam Canal+ podczas burzy ktora wlasnie przechodzi przez Kraków
obawiam sie ze nie tylko cyfra ale i polsta tnk i caloksztalt nie dziala...Przynajmniej z mojego doswiadczenia wiem ze napewno nie dziala tak jak powinno TNK oraz Nkapozdrawiam
Odpowiedz cytując