Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1449
Stary 16.08.2010, 18:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
EDIT
I jeszcze co do poiomu meczu. Wiadomo do ligi hiszpanskiej czy angielskiej to nam brakuje i pewnie zawsze bedzie brakowac ale... jest stadion jest impreza Na tych nowoczesnych stadionach, niekoniecznie wielkich te mecze naprawde jakos wygladaja. Nie wiem co sprawia ze mecze sa lepsze, moze atmosfera, moze sam stadion ale naprawde mozna taki mecz poogladac.
Jest doping

Ja się boję, że nasze panienki jak trafią na taki kocioł, to pampersy trzeba będzie zmieniać już w szatni...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując