KosaPS napisał(a):

|
A mnie ciekawi jedno a mianowicie co powie Maciuś jeśli Legia dzisiaj przegra
|
a) Wypadałoby tylko przeprosić kibiców.
b) Liga będzie ciekawsza.
Ale ja tam wolę, aby Legia wygrała - Skorża to były pracownik Wisły w końcu, zrobił dla nas wiele dobrego. Takie zwycięstwo wyjazdowe nad renomowanym rywalem doda judkom skrzydeł i może nie być tak fajnie, poza tym mogą wyprzedzić nas w tabeli. Cóż, gol z karnego może jeszcze Legii się uda.