Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1448
Stary 16.08.2010, 18:20
KosaPS napisał(a):Wyświetl post
A mnie ciekawi jedno a mianowicie co powie Maciuś jeśli Legia dzisiaj przegra
a) Wypadałoby tylko przeprosić kibiców.
b) Liga będzie ciekawsza.

Ale ja tam wolę, aby Legia wygrała - Skorża to były pracownik Wisły w końcu, zrobił dla nas wiele dobrego. Takie zwycięstwo wyjazdowe nad renomowanym rywalem doda judkom skrzydeł i może nie być tak fajnie, poza tym mogą wyprzedzić nas w tabeli. Cóż, gol z karnego może jeszcze Legii się uda.
Odpowiedz cytując