Troche mi sie teraz chce smiac z Legii i Polonii

Po pierwsze caly blok defensywny Legii wykluczony przez kontuzje... cos mi to przypomina
Po drugie Skorza. Fajny z niego chlop, wydawalo mi sie ze i trener jeden z lepszych ale kurde cos ostatni rok to nie jest dla niego dobry okres (oczywiscie mowie to w trakcie meczu Legia-Cracovia, jest 0:1 a moze sie skonczyc 5:1) ale ta gra Legii nie powala. Wiadomo musza sie zgrac, znalezc jakis styl, przeciez tam obecnie bez tych 4 podstawowych stoperow to z 80% wyjsciowej 11 to nowi pilkarze.
No i ogolnie szla taka napinka ze strony Legionistow a ja widze ze jest u nich tak samo jak w tamtym sezonie i tak jak teraz u nas

A z Polonii mi sie chce smiac bo tez juz poszla napinka ze jacy oni mocni, ze z taka Legia wygrali a jak tak dalej pojdzie to sie okaze ze wygrali ze slaba Legia i mysle ze z jednym ze slabszych zepsolow w lidze- Gornikiem. hehe naprawde ta liga jest smieszna a my tymi napinkami tez jej dodajemy tego smiesznego uroku
EDIT
I jeszcze co do poiomu meczu. Wiadomo do ligi hiszpanskiej czy angielskiej to nam brakuje i pewnie zawsze bedzie brakowac ale... jest stadion jest impreza

Na tych nowoczesnych stadionach, niekoniecznie wielkich te mecze naprawde jakos wygladaja. Nie wiem co sprawia ze mecze sa lepsze, moze atmosfera, moze sam stadion ale naprawde mozna taki mecz poogladac.