|
Ja powiem tak... nie licze na zwycięstwo gdyz w obecnej sytuacji bedzie o to trudno... brak trenera i niestety wciaz brak zgrania druzyny nie dzialaja na nasza korzysc. Mam tylko nadzieje ze piłkarze dadzą z siebie wszystko... ze nie zawioda tej grupy 800 osob ktore sie do Łodzi wybieraja
Ja na mecz jade i pojade na kolejny nawet jesli bedziemy przegrywać wszystkie mecze po kolei... bo albo sie ma Biała Gwiazde w sercu albo nie
|