|
Jeszcze mi słońce w czaszkę nie przygrzało i mózg mi się nie zagotował, aby dawać 250 zł za koszulkę. 120-150 to mógłbym zrozumieć. Ja być może kupie sobie te treningowe tylko pytanie kiedy będą, bo już się czeka miesiąc, a miały być po 2 tygodniach. Taki marketing to niech sobie głęboko w 4 litery wsadzą. najpierw coś obiecują, a później tego terminu nie dotrzymują.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|