Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17710
Stary 16.08.2010, 17:25
mam pytanko do odbiorców Cyfry, czy działa wam Canal+ podczas burzy ktora wlasnie przechodzi przez Kraków
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując