Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
17710
16.08.2010, 17:25
mam pytanko do odbiorców Cyfry, czy działa wam Canal+ podczas burzy ktora wlasnie przechodzi przez Kraków
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma