matys2 napisał(a):

|
Skończy się tym , że zatrudnią jakiegos cieniasa z II Bundesligi. Sami zobaczycie.
|
Tez tak myślę, ale niekoniecznie od razu cieniasa. W drugiej lidze niemieckiej są lepsi trenerzy niż w naszej pierwszej.
W wolnych chwilach polecam naszym piłkarzom
TĄ stronę
