Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1786
Stary 16.08.2010, 16:21
matys2 napisał(a):Wyświetl post
Skończy się tym , że zatrudnią jakiegos cieniasa z II Bundesligi. Sami zobaczycie.
Tez tak myślę, ale niekoniecznie od razu cieniasa. W drugiej lidze niemieckiej są lepsi trenerzy niż w naszej pierwszej.
W wolnych chwilach polecam naszym piłkarzom stronę