Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
Od: 07.2006
Offline
#
1784
16.08.2010, 16:15
Czy jutrzejsza (wtorkowa) konferencja, o której piszą w TSWD odbędzie się napewno, czy może to, że się odbędzie jest tylko przypuszczeniem ?
libero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do libero
Znajdź inne posty napisane przez libero