Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
1775
16.08.2010, 15:36
jeżeli uważasz że Rado jest masakrycznie słaby to chciałbym poznac Twoje zdanie na temat reszty naszych zawodników specjalisto.
Zarko42
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zarko42
Znajdź inne posty napisane przez Zarko42