Pablooo napisał(a):

Chyba jedzie Jimenez do Krakowa jak rzeczony wczoraj Gimenez i ta dwójka Rumunów, co to ich cofnęli z lotniska.. Galamaz i Grigorie
Jo sie wos pytom... gdzie jest ten trener z taktykom'
|
Jimenez już stoi na parterze, ale Grigorie z Galamazem i Kaźmierczak z Grzelakiem blokują windę na półpiętrze.
Daj Boże, żeby ten Manolo się pojawił, ale bardzo jestem ciekaw, kogo by mu można podsunąć jako asystenta, bo językowo może być ciężko, szczególnie z naszymi drużynowymi lingwistami.
Zresztą sam sztab Jimeneza będzie chciał zarabiać nielichą kasę.