Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 16.08.2010, 15:05
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
Chyba jedzie Jimenez do Krakowa jak rzeczony wczoraj Gimenez i ta dwójka Rumunów, co to ich cofnęli z lotniska.. Galamaz i Grigorie


Jo sie wos pytom... gdzie jest ten trener z taktykom'
Jimenez już stoi na parterze, ale Grigorie z Galamazem i Kaźmierczak z Grzelakiem blokują windę na półpiętrze.


Daj Boże, żeby ten Manolo się pojawił, ale bardzo jestem ciekaw, kogo by mu można podsunąć jako asystenta, bo językowo może być ciężko, szczególnie z naszymi drużynowymi lingwistami.

Zresztą sam sztab Jimeneza będzie chciał zarabiać nielichą kasę.