bonawentura napisał(a):

|
Zgadzam się z Gucio25 - tylko do tego trzeba poważnej siatki skautów, którzy mogliby na takie spotkania jeździć, ale jak jej nie mamy to nie ma o czym mówić.
|
Wy naprawdę w to wierzycie? Ludzie ile wy macie lat. 80% spraw w Polsce załatwia się poprzez nepotyzm i układy. W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA czy to jest biznes, polityka czy sport. Nie inaczej jest w piłce nożnej. Zawodnicy grają w klubach bo mają plecy i tyle. Proste jak drut. Najlepszym przykładem jest reprezentacja U23 z trenerem Stefanem Majewskim któremu stworzona posadke po to by był wśród swoich. Zobaczcie jacy zawodnicy tam grają w kadrze U23? 26 letnie chopy.
Ten kraj dla uczciwych i ambitnych i pracowitych jest chory.