Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33678
Stary 16.08.2010, 14:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak jak napisałem - wtórny analfabetyzm. Pytałeś co konkretnie zarzucam Basałajowi - napisałem wprost, że brak mu doświadczenia w dobrze zarządzanym klubie, nie wie jak to wszystko powinno wyglądać. Jak Niemcy chcieli poprawić wydolność swoich piłkarzy, to ściągnęli najlepszych specjalistów na świecie z USA. Zachowując proporcje - trzeba brać przykład z lig, gdzie odpowiednie struktury działają i funkcjonują od dziesięcioleci i co najwyżej je przystosowywać do naszych warunków.
Myślałem, że powiesz mi, co konkretnie do tej pory zrobił źle, choć mógł lepiej i to tylko i wyłącznie jego wina.Nie doczekałem się odpowiedzi...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując