wolfy napisał(a):

|
Tak jak napisałem - wtórny analfabetyzm. Pytałeś co konkretnie zarzucam Basałajowi - napisałem wprost, że brak mu doświadczenia w dobrze zarządzanym klubie, nie wie jak to wszystko powinno wyglądać. Jak Niemcy chcieli poprawić wydolność swoich piłkarzy, to ściągnęli najlepszych specjalistów na świecie z USA. Zachowując proporcje - trzeba brać przykład z lig, gdzie odpowiednie struktury działają i funkcjonują od dziesięcioleci i co najwyżej je przystosowywać do naszych warunków.
|
Myślałem, że powiesz mi, co konkretnie do tej pory zrobił źle, choć mógł lepiej i to tylko i wyłącznie jego wina.Nie doczekałem się odpowiedzi...