!!IRIVER!! napisał(a):

|
Daj se spokój z Zakopcem, ostatnio jak w Kronice zobaczyłem, co tam się dzieje, to szkoda jechać. No chyba, że chcesz się na tłumy ludzi napatrzeć. Lepiej wybrać coś mniej "komercyjnego".
|
hmm chyba że tak a polecasz coś niedaleko od Krakowa i tanio i fajnie
