|
Otoz moi drodzy. Zamowiono juz ekipe ktora ma zaczac budowe boiska treningowego(na razie dwoch) dla Wisly, oraz zbbieramy wszelka potrzebna dokumentacje(pozwolenia itp itd).
Heh oczywiscie wolfy troche przesadza z obowiazkami Basalaja, wedlug niego ten czlowiek ma odpowiadac za wszystko w tym klubie, lacznie z wymyslaniem planu marketingowego transferow, ba nawet niech uklada taktyke jaka Wisla bedzie grac. Czlowiek orkiestra normalnie wedlug wolfiego.
Basalaj jest od tego by znalezc, zatrudnic i wprowadzic do tego klubu ludzi ktorzy beda po kolei odpowiadac za marketing, i wszystkie aspekty tego klubu. Lacznie z trenerami. On nie odpowiada za wyszukiwanie pilkarzy. On ich tylko moze zaaprobowac. Nic poza tym.
Ale coz, to Basalaj odpowiada za wszystko mimo ze 2 miesiace jest na tym staowisku dopiero.
|