Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wy¶wietl pojedynczy post
B±ku1983
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Sk±d: Płaszów Stary
Offline
#
13806
16.08.2010, 11:59
Dodałbym, widoczność w pierwszym rzędzie skyboxów.
if You only knew the power of the Dark Side
B±ku1983
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do B±ku1983
ZnajdĽ inne posty napisane przez B±ku1983