Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 16.08.2010, 11:40
Chavez już wrócił, dziś już uczestniczyl w treningu
Nasze gwiazdki jutro mają wolne bo pewnie ....a już przemęczone ;|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...r_juz_trenuje/

Odpowiedz cytując