delukas96 napisał(a):

|
Tyle, że nie został zwolniony. Tutaj zarząd nie miał raczej nic do powiedzenia, bo to Kasperczak podjął decyzję o odejściu. Taki mały szczegół.
|
Pracownik nie może ot tak, bez konsekwencji, podjąć decyzji o odejściu z dnia na dzień. Dokładnie rzecz biorąc, Heniek podał się do dymisji (oferta rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron), zaś zarząd ją przyjął.