Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.08.2010, 10:31
Pamiętajmy że poniedziałek to nasz wymysł. Wg. pierwszych słów Basałaja trener miał być od zeszłej środy, ewentualnie do następnej środy, zatem na przestrzeni najbliższych 3 dni możemy się spodziewać prezentacji. Poniedziałek byłby najkorzystniejszym dniem w ze sportowego punktu widzenia, ale jeśli istnieje możliwość pozyskania bardzo dobrego trenera, to ja mogę nawet poczekać i dwa tygodnie.

Ps. Jak było z Kasperczakiem? Chyba po 12 godzinie gruchnęła wieść że o 15 będzie prezentacja trenera, wszyscy już czekali na Schaffera (czy jak się to pisze) a o 15...