Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 16.08.2010, 09:33
Poczytajcie sobie wypowiedzi środowiska z czasów kiedy Smuda pracował w lechu - treningi to była improwizacja. Z taktyką to też jest jak jest, ale jedno jest pewne - jego gracze mają ambicję i latają po boisku od początku do końca (tylko niech malkontenci nie wypominają ostatniego meczu kadry, tam też biegali, ale wolniej )


Nikt nie wie nic o ewentualnej konferencji dzisiejszego dnia?