Poczytajcie sobie wypowiedzi środowiska z czasów kiedy Smuda pracował w lechu - treningi to była improwizacja. Z taktyką to też jest jak jest, ale jedno jest pewne - jego gracze mają ambicję i latają po boisku od początku do końca (tylko niech malkontenci nie wypominają ostatniego meczu kadry, tam też biegali, ale wolniej

)
Nikt nie wie nic o ewentualnej konferencji dzisiejszego dnia?