Filippo123321 napisał(a):

|
Nie ma szans na taki sam wynik, bo sa w lidze mocniejsze zespoly. Wzmocniona Polonia i Sląsk, a w dodatku Widzew i Jaga.
|
Raczej czołówka czyli Legia, Wisła i Lech są słabsze, niż reszta mocniejsza. No może Polonia/Groclin Warszawa jest mocniejsza. Zobaczymy zresztą po 5-6 kolejkach jak to będzie wyglądać.