Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1419
Stary 16.08.2010, 08:33
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma szans na taki sam wynik, bo sa w lidze mocniejsze zespoly. Wzmocniona Polonia i Sląsk, a w dodatku Widzew i Jaga.
Raczej czołówka czyli Legia, Wisła i Lech są słabsze, niż reszta mocniejsza. No może Polonia/Groclin Warszawa jest mocniejsza. Zobaczymy zresztą po 5-6 kolejkach jak to będzie wyglądać.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując