Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1685
Stary 16.08.2010, 07:13
Kulawik tez ponosi wine za ten mecz. Jovanic kupiony za duze pieniadze to ten Pawelka wystawia. Przy pierwszej bramce on tez był winny - zamiast stac na srodku to stal z prawej strony i nie udalo mu sie wrocic na lewa - a Kulawik obwinił Cikosa bo wczesniej sprokurował rzut rozny. Szybko musi przyjsc nowy trener, poustawiac zawodnikow do parteru, narzucic swoj trening aby nasze "szanowne" gwiazdki zaczeły w koncu wykonywac to za co im płaca ciezkie pieniadze, ktore normalny Polak musi zarabiac w poł roku a niektorzy nawet dluzej. Z Kasperczakiem nie wyszło i z Kulawikiem tez nie wyjdzie. Pierwszy juz dawno powinien skonczyc trenowanie a drugi do ekstraklasy sie nie nadaje. Pilkarze chwala treningi z nim ale jakos tego swietnego przygotowaniania nie widac na bosku. Skoro tak swietnie trenuje druzyne to dlaczego tak marnie gramy? chyba wszyscy znamy odpowiedz. Mam nadzieje, ze z tym Jimenezem to nie jakas bujda.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.08.2010 o godz. 07:16.