Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33633
Stary 16.08.2010, 07:08
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Przoblem jest taki ze zeby przebudowac zespol trzeba odpuscic ten sezon i polowke nastepnego. bo trzeba wymienic przynajmniej 10 pilkarzy. A w porywach nawet i 15.

Nie wiem czy ktos bedzie mial tyle cierpliwosci...

Zamilcz. Ta liga jest tak chujowa, że wystarczy 5 -6 sensownych grajków na europejskim poziomie i drużyna ma mistrzostwo. Zgrywać, to możesz sobie drużyny w lidze angielskiej czy hiszpańskiej, gdzie przy tak wysokim poziomie każdy detal się liczy. Zgrywać i uczyć profesjonalnego futbolu trzeba piłkarzy pokroju Cikosa czy Bunozy. Dobry, inteligentny piłkarz jak wychodzi po kilku treningach z drużyną na boisko, to wie co robić. Taki Issa Ba na tle innych Wiślaków wyglądał pod względem technicznym jak grajek z innej planety. Alvarez też od razu grał a poziomie. Jak się kupuje leszczy, to trzeba ich uczyć gry. Jeśli kupujesz klasowych, ukształtowanych zawodników, to wymagasz od razu dobrej gry. Nie mamy czasu i pieniędzy na odpuszczenie tego sezonu. Takie teksty to kryminał i jeśli takie myślenie ma zarząd, to trzeba ich szybko pożegnać.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 16.08.2010 o godz. 07:12.
Odpowiedz cytując