|
No właśnie Kulawik swoją indolencje trenerską przerzuca na zawodników odpowiedzialność za swoje błędy personalne i taktyczne. Zamiast mobilizować to on rozkłada jeszcze bardziej ich morale. Pozatym rządzi kolesiostwo... dlaczego wciąż wystawiany jest Pawełek który co 2 mecz puszcza farfocla.. dzieje się tak samo jak kiedyś w repr.Polski z Rasiakiem- gość był w beznadziejnej formie ale Janas zawsze na niego stawiał...Kowalski za słaby na Wisłe.Boguski forma dramatyczna...Sobolewski biega i tylko biega....Diaz -No comment A taktyka w sam raz na FMaa.
|