Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1683
Stary 16.08.2010, 06:17
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
O bym nie dożył dnia w którym Kulawik zostanie na stałe trenerem Wisły
Jak pierwszy gol to jest głównie wina Cikosa to ja dziekuje za takiego trenera
No prze kur*a kretyn - inaczej tego się ująć nie da! ...tzn. to o Kulawiku Nie dość, że drużyna w rozsypce to robi kolejne podziały i niesłusznie zwala winę na jednego, młodego, nowego zawodnika, który potrzebuje w tym momencie pomocy w wprowadzeniu się do drużyny. Brak mi słów, żeby wyrazić ten niedostatek w inteligencji tego faceta. Wczorajszym meczem całkowicie zatarł te swoje chociaż przeciętne wrażenie jakie o nim miałem po tygodniu pracy z piłkarzami.