bridgeburner napisał(a):

O bym nie dożył dnia w którym Kulawik zostanie na stałe trenerem Wisły
Jak pierwszy gol to jest głównie wina Cikosa to ja dziekuje za takiego trenera
|
No prze kur*a kretyn - inaczej tego się ująć nie da! ...tzn. to o Kulawiku

Nie dość, że drużyna w rozsypce to robi kolejne podziały i niesłusznie zwala winę na jednego, młodego, nowego zawodnika, który potrzebuje w tym momencie pomocy w wprowadzeniu się do drużyny. Brak mi słów, żeby wyrazić ten niedostatek w inteligencji tego faceta. Wczorajszym meczem całkowicie zatarł te swoje chociaż przeciętne wrażenie jakie o nim miałem po tygodniu pracy z piłkarzami.