Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6761
Stary 16.08.2010, 00:42
Mi juz z tym FC Szawle cos nie pasowalo,oni jakby grali ale bez radosci i pomysłow

i to sie tak ciagnie.

Dryzyna od srodka wogole nie jest kolektywem,duzo noych ,oni chyba wogole ze soba nie rozmawiaja......to jak tu mowic o wspolnej checi odnieseinia sukcesu

Moze Sobol ,Cleber i Maly maja jakies checi i wole walki,reszta to panienki*

*oczywisiscie do tej kategorii nie zaliczam Wojiciecha Ł,czy Mateusza K,bo oni nie zaliczaja sie nawet do tej kategorii
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując