|
Mi juz z tym FC Szawle cos nie pasowalo,oni jakby grali ale bez radosci i pomysłow
i to sie tak ciagnie.
Dryzyna od srodka wogole nie jest kolektywem,duzo noych ,oni chyba wogole ze soba nie rozmawiaja......to jak tu mowic o wspolnej checi odnieseinia sukcesu
Moze Sobol ,Cleber i Maly maja jakies checi i wole walki,reszta to panienki*
*oczywisiscie do tej kategorii nie zaliczam Wojiciecha Ł,czy Mateusza K,bo oni nie zaliczaja sie nawet do tej kategorii
|