Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33626
Stary 16.08.2010, 00:30
Basalaj oczywiscie ponosi olbrzymia wine za obecny poziom sportowy zespolu, ale aktualnie trwajace jeszcze okienko transferowe nie jest jedyna przyczyna postepujacej zapasci sportowej.
Problemem okazala sie rowniez spozniona przebudowa zespolu, ktora powinna rozpoczac sie juz jakies 1,5 roku temu, a moze nie doszloby wowczas do Levadii i utraty mistrzostwa.
Klopoty z ofensywa pojawily sie duzo wczesniej od tych zwiazanych z defensywa, a mimo to po dzis dzien nikt nie byl im w stanie zaradzic. Od momentu zdobycia pierwszego mistrzostwa przez Skorze, z kazda kolejna runda byl tylko gorzej i ta tendencja utrzymala sie az do teraz, osiagajac swoje apogeum tego lata.
Jesli ktos uwaza, ze nie moze byc jeszcze gorzej, to moze sie zdziwic.
Aby uniknac ostatecznej apokalipsy, zalecalbym dzialac doslownie jak na wczoraj.
Za niezbedne ruchy uwazam, bezwloczne pozegnanie kopaczy o najwiekszym niedowladzie sportowym bez wzgledu na koszty (jakby nie podchodzic do ulozenia czarnej listy, Lobo bedzie ja zawsze otwierac z pierwszego miejsca) oraz rzecz jasna, jak najszybsze zatrudnienie trenera wraz z jego sztabem.
Odpowiedz cytując