Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33623
Stary 16.08.2010, 00:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Teraz kogokolwiek nie kupimy: będzie niezgrany z drużyna, poza tym - na 90% przypadkowy.


Co możemy zrobić jako kibice? Zacisnąć zęby, bo pewnie jeszcze nie raz dostaniemy łomot w tej rundzie, bardzo możliwe, ze nawet dotkliwszy.


ja nie kumam

Slask znalazl takiego Diaza

Cracovia -Ntibaznokize

Widzew tego Sernasa

czyli mozna znalesc ludzi ktorzy beda wzmocenianami a nie tylko zapchajdziurami

U nas k**** wielke fanfary jakich to nie nasprowadzalismy zawodnikow

Jovanic-a na razie gra Pawelek.......czyli ktos kogo chiano z klubu juz dawno wywalic
Bunoza-jakim cudem ten gosc kosztowal 400 tys ,qurwa ten kto go sprzedal pewnie nie mogl uwierzyc ze ktos go za tyle kupil...po h*j bylo Jopa wywalac
CIkos-moze jak sie ogranie,ale te straty ,pozatym to zdajsie Zdzich go wypatrzyl co juz dawalo do myslenia...po h*j bulo Jopa wywalac
Pajlic -takich u nas jst mnostwo ,,no ale jak koles mial w CV wpisane ze gral w kaiserlsutern to musi byc zajebisty........................
Rios ,Chavez-swiatelko w tunelu?byc moze .....///

jednym slowem te nasze wzmocenia to na razie smiech na sali,oni chba sie ze soba wogle nie kontaktują ,bariera jezykow ,kultur itd.
Ja pitole ale my jestesmy w czarnej dupie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.08.2010 o godz. 00:24.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując