Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33621
Stary 16.08.2010, 00:14
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Teraz najwazniejsze jest to by sie zastanowic jak wyjsc z tego dolka ale dokladnie analizujac pod KAZDYM katem a nie tylko pod katem transferow mozliwe rozwiazania.
Nie ma trenera. Nie ma piłkarzy.

Co można zrobić?
Nic. Na działanie był czas wcześniej. Trzeba było skompletować skład przed pierwszym obozem, ewentualnie zostawić trenera, skoro się nie stworzyło warunków do przejścia Azerów.

Teraz kogokolwiek nie kupimy: będzie niezgrany z drużyna, poza tym - na 90% przypadkowy.


Co możemy zrobić jako kibice? Zacisnąć zęby, bo pewnie jeszcze nie raz dostaniemy łomot w tej rundzie, bardzo możliwe, ze nawet dotkliwszy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując