koyoot napisał(a):

|
Teraz najwazniejsze jest to by sie zastanowic jak wyjsc z tego dolka ale dokladnie analizujac pod KAZDYM katem a nie tylko pod katem transferow mozliwe rozwiazania.
|
Nie ma trenera. Nie ma piłkarzy.
Co można zrobić?
Nic. Na działanie był czas wcześniej. Trzeba było skompletować skład przed pierwszym obozem, ewentualnie zostawić trenera, skoro się nie stworzyło warunków do przejścia Azerów.
Teraz kogokolwiek nie kupimy: będzie niezgrany z drużyna, poza tym - na 90% przypadkowy.
Co możemy zrobić jako kibice? Zacisnąć zęby, bo pewnie jeszcze nie raz dostaniemy łomot w tej rundzie, bardzo możliwe, ze nawet dotkliwszy.