Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33620
Stary 15.08.2010, 23:55
Dajmy sobie juz spokoj z przekonywaniem sie nawzajem czyja racja jest najmojsza. jak widac wyszlo po raz kolejny ze to racja "czarnowidzow". Teraz najwazniejsze jest to by sie zastanowic jak wyjsc z tego dolka ale dokladnie analizujac pod KAZDYM katem a nie tylko pod katem transferow mozliwe rozwiazania.

Bo to ze w tej druzynie zle sie dzieje zaczyna widac DOSADNIE podczas meczow bym powiedzial. I nie chodzi tutaj o umiejetnosci czysto pilkarskie.
Odpowiedz cytując