|
Dajmy sobie juz spokoj z przekonywaniem sie nawzajem czyja racja jest najmojsza. jak widac wyszlo po raz kolejny ze to racja "czarnowidzow". Teraz najwazniejsze jest to by sie zastanowic jak wyjsc z tego dolka ale dokladnie analizujac pod KAZDYM katem a nie tylko pod katem transferow mozliwe rozwiazania.
Bo to ze w tej druzynie zle sie dzieje zaczyna widac DOSADNIE podczas meczow bym powiedzial. I nie chodzi tutaj o umiejetnosci czysto pilkarskie.
|