Gwiaździsty napisał(a):

|
Zadufani kibice wiejskiego klubiku z Wielkopolski, który przeniósł się do Poznania, jeszcze kilka miesięcy temu byli pewni, że wejdzie on do LM a potem......odjedzie całej polskiej lidze.
|
Zdaje się, że bardziej pewni tego byli przerażeni internetowi kibice Wisły niż zadufani kibice klubiku z Wielkopolski. Wróć pamięcią wstecz o jakiś miesiąc.