Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1415
Stary 15.08.2010, 23:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Zadufani kibice wiejskiego klubiku z Wielkopolski, który przeniósł się do Poznania, jeszcze kilka miesięcy temu byli pewni, że wejdzie on do LM a potem......odjedzie całej polskiej lidze.
Zdaje się, że bardziej pewni tego byli przerażeni internetowi kibice Wisły niż zadufani kibice klubiku z Wielkopolski. Wróć pamięcią wstecz o jakiś miesiąc.
Odpowiedz cytując