Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 15.08.2010, 23:48
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Ma racje? Gralismy przez sezon padake i zespoly mialy odpowiednio 1,2,4 miejsce. Czy grajac to co teraz jest szansa na taki sam wynik? Nie. Wiec wybacz, ale racji nie ma.
Nie ma szans na taki sam wynik, bo sa w lidze mocniejsze zespoly. Wzmocniona Polonia i Sląsk, a w dodatku Widzew i Jaga.
Odpowiedz cytując