kreseq napisał(a):

|
Ma racje? Gralismy przez sezon padake i zespoly mialy odpowiednio 1,2,4 miejsce. Czy grajac to co teraz jest szansa na taki sam wynik? Nie. Wiec wybacz, ale racji nie ma.
|
Nie ma szans na taki sam wynik, bo sa w lidze mocniejsze zespoly. Wzmocniona Polonia i Sląsk, a w dodatku Widzew i Jaga.