|
niech ktoś w końcu sprecyzuje kto te obronę rozwalił? Basałaj, który dopiero co przyszedł czy poprzedni zarząd, którego de facto nie było?
A wieszanie psów na nowych piłkarzach to szczyt debilizmu. Nowych się nie ocenia przed upływem kilku miesięcy gdy drużyna normalnie funkcjonuje, a co dopiero gdy jest taka padaka jak u nas. Weźcie sobie w końcu dajcie na wstrzymanie.
|