Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1676
Stary 15.08.2010, 23:41
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, obawiam się że zmiana trenera tego sezonu już nam nie uratuje. Tutaj trzeba gruntownej przebudowy. Jeśli ktoś w tym klubie myśli poważnie to ja mogę pogodzić się z środkiem tabeli pod warunkiem że będzie to wyglądało tak: przyjście nowego trenera z prawdziwego zdarzenia (np. Jimenez), danie mu szansy na spokojną prace czyli selekcję obecnych piłkarzy (czyt. wyjebanie darmozjadów w zimowym okienku). Również w zimowym okienku rozpoczęcie sprowadzania prawdziwych piłkarzy którzy realnie mogliby wzmocnić nasz skład. Rundę rewanżową poświęcić na zgrywanie "11", przed sezonem 2011/2012 dopieścić skład maksymalnie 1-2 piłkarzami. Po tym można wrócić na właściwie (pierwsze) miejsce. W między czasie nie zaszkodziłoby zbudować jakąkolwiek infrastrukturę klubową. Ja tylko tak widzę uzdrowienie obecnej sytuacji, jeśli tak się nie stanie to będziemy cały czas stać w martwym punkcie, a Levadie czy inne Karabachy będą już normą. Niestety obawiam się że to pozostanie tylko w sferze moich marzeń...
No to tak by zrobił ktoś ....a normalny ale nie ....a Wiśle... W Wiśle znowu historia zatoczy koło i będzie dokładnie na odwrót to co ty napisałeś... Wisła od roku 2002 cały czas się cofa w rozwoju i to pod każdym względem. Ja już nie mówię sferze piłkarskiej bo to jest efekt wielu czynników pozasportowych ,których w Wiśle po prostu nie ma. I kto tutaj ma tworzyć jakąś wartość? Zdzichu Kapka ,który tylko patrzy jak tu się załapać na dole od prowizji menedżera z zaprzyjaźnionej agencji? Złotousty Basałaj ? Reszta klakierów? Jarosz? Kulawik ? Kto tam w tym panteonie amatorów został? Cóż z tego ,że przyjdzie nawet i ciekawy trener jak on za dwa mecze poleci bo mu "gwiazdory" w poprzek zrobią.... Dobrze powiedział Kołodziejczyk o możliwym powrocie Dana Petrescu... Obecni zawodnicy Wisły mają nie tylko gorsze umiejętności piłkarskie ale i gorsze charaktery...