0 22 napisał(a):

|
Mimo, ze facet jest za Polonią to ma niestety racje. Gralismy rok temu równie koszmarnie co na derbach. Albo i gorzej. Wisła i Lech również grały raczej padakę.
|
Ma racje? Gralismy przez sezon padake i zespoly mialy odpowiednio 1,2,4 miejsce. Czy grajac to co teraz jest szansa na taki sam wynik? Nie. Wiec wybacz, ale racji nie ma.