Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1413
Stary 15.08.2010, 23:39
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Mimo, ze facet jest za Polonią to ma niestety racje. Gralismy rok temu równie koszmarnie co na derbach. Albo i gorzej. Wisła i Lech również grały raczej padakę.
Ma racje? Gralismy przez sezon padake i zespoly mialy odpowiednio 1,2,4 miejsce. Czy grajac to co teraz jest szansa na taki sam wynik? Nie. Wiec wybacz, ale racji nie ma.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując