Wyświetl pojedynczy post
forthree
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33618
Stary 15.08.2010, 23:21
To, że środek obrony został 'rozwalony' piszecie po raz 125146526. Myślicie, że Marcelo zostałby w Wiśle do końca kariery, czy jak? A Głowacki chciał spróbować swoich sił za granicą, więc odszedł. O jakim rozwalaniu wy ciągle piszecie?
Odpowiedz cytując