Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1411
Stary 15.08.2010, 23:20
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Udowadniasz ze albo nie ogladales w ogole ligi w tamtym sezonie, albo zupalnie nie masz pojecia na czym polega pilka nozna, albo po prostu chcesz sprowokowac - tak czy tak na Twoim miejscu bym sie wstydzil
Mimo, ze facet jest za Polonią to ma niestety racje. Gralismy rok temu równie koszmarnie co na derbach. Albo i gorzej. Wisła i Lech również grały raczej padakę.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując