kreseq napisał(a):

Udowadniasz ze albo nie ogladales w ogole ligi w tamtym sezonie, albo zupalnie nie masz pojecia na czym polega pilka nozna, albo po prostu chcesz sprowokowac - tak czy tak na Twoim miejscu bym sie wstydzil
|
Mimo, ze facet jest za Polonią to ma niestety racje. Gralismy rok temu równie koszmarnie co na derbach. Albo i gorzej. Wisła i Lech również grały raczej padakę.