Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ja_
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
33615
15.08.2010, 22:42
Kluvi
napisał(a):
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/zna...wiadomosc.html
wolny player bierzemy?
sory za ot ale po takim meczu trzeba coś na rozluźnienie
akurat Ali Karimi wydaje mi sie, ze mogl by wciagnac polska lige nosem. Byl szybki i dobrze dryblowal, a technika olala, zawsze go lubilem jako zawodnika, mial nawet epizod w Bayernie M.
Ostatnio edytowane przez ja_ : 15.08.2010 o godz. 22:45.
ja_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ja_
Znajdź inne posty napisane przez ja_