|
Jakiekolwiek dywagacje o nowych transferach to strata czasu.Dopóki będą o tym decydować ludzie,którzy decydowali o dotychczasowych.Mówi się,że nie mieli zbyt wiele czasu,i żeby wypatrzyć odpowiednich graczy trzeba ich długo obserwować,a oni(chyba chodzi głównie o Kapkę)go nie mieli.Kłam temu zadaje powrót Kowalskiego,którego można było cały rok oglądać jak kaleczy w Piaście.Nowe transfery tak,ale tym powinna się już zająć inna ekipa.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 15.08.2010 o godz. 22:25.
|