murray napisał(a):

|
Diaz raczej nie mógł nic tam zrobić. Piłka leciała dosyć wysoko, więc ustąpił miejsca Pawełkowi, żeby ten miał miejsce na interwencję.
|
bramkarz krzycząc charakterystyczne "MOJA" sugeruje nie dotykanie piłki nikomu.
Ja rozumiem, ze on bał sie wpaść na słupek, bo sie poobija, wszak wiekszosc z nich jest z porcelany