Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1667
Stary 15.08.2010, 22:05
A ja myślę ,że wypychanie na siłę do pierwszego składu kompletnie nieprzydatnego Rado , to było w założeniu Kulawika działanie obliczone na pokazanie ,że jego "praca" na stanowisku "trenera" ME daje jakieś niby wymierne efekty dla pierwszego składu. Tymczasem tylko się skompromitował. W ogóle patrząc na "piłkarzy" jacy wychodzą z taśmy obsługiwanej przez Kulawika to można tylko zapłakać. Jeżeli on nam ma szkolić przyszłych piłkarzy to chyba się jeszcze bardzo długo nie doczekamy nikogo sensownego. W ogóle gdybym był na miejscu Cupiała to zamiast wynalazków pokroju Bunoza czy inne Chavez całą kasę ze sprzedaży Marcela przeznaczył na budowę systemu szkolenia. Boiska i infra to jedno. Ale trenerzy "ci twórcy rzeźbiący w materiale" to już działka klubu i właściciela. Zebrać grupę ludzi wysłać ....a na staż do takiej Holandii. Niech się uczą obserwują. Dzień w dzień przez pieprzony rok. Praca jak na taśmie. Niech się uczą. Jak szkoli się rzeczywiście piłkarzy. Ale za te ....a know how trzeba płacić. A tak to mamy później wyniki ....a jak z koszmaru i klubów i repry.