Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13800
Stary 15.08.2010, 21:59
No troszkę nie tak bo media raczej się tym zajmują i co jakiś czas coś tam się ukazuje o tym burdelu. Mnie natomiast wkurza że my jako kibice nic nie robimy by sprawę rozpropagować i nagłośnić
Odpowiedz cytując