Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1661
Stary 15.08.2010, 21:51
nie wiem co wy chcecie od Rado, przynajmniej walczył biegał i przede wszystkim wychodził do/po piłki w odróżnieniu od większości.

Nowy trener? po dzisiejszym meczu zostawil bym ich na tym stadionie na Cichej. Moze by sie chłopaki w końcu poznali, odezwali do siebie, zamienieli kilka zdań.
U Mourinho w Realu cala druzyna spiewa przed meczem bodajze, jakąs swoja piosenke. Robią tak cały sezon
u nas to by chłopa wyśmiali...
atmosfera, to coś czego dawno nie było
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno