Pablooo napisał(a):

Nie pier.... Murawa jest od grania w piłkę i ma być dobra. Skoro tak wszyscy się śmieją z kopaczy, to niech im dadzą chociaż równe boisko, a nie jakieś grząskie gówno pomieszane z kamieniami. Ciekawe czy widziałeś kiedyś takie bagno.
Peszko powiedział to trochę durnie, w swoim zresztą stylu, ale do cholery - ma rację!
|
Nie ma racji. W Pradze, Łodzi mieli rowne boisko i gowno im to dalo.
Na co komu dywan skoro nie mają pomyslu, kondycji na gre.
Na wiosne w Poznaniu była taka sama murawa i dalo sie grac.