Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 15.08.2010, 21:47
Sedziowanie w tym meczu bylo tragiczne. Juz dawno nie widzialem tak slabego sedziego, nie wiem za co awansowali o z 1 ligi do ekstraklasy. Zupelnie nie potrafil zapanowac nad gra.
Odpowiedz cytując