Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 15.08.2010, 21:37
OPTIMUS napisał(a):Wyświetl post
Jaga , Widzew , Polonia w tej chwili nasi kopacze mogą im czyścić buty ... Legia, Ruch , Korona < Bełchatów następni którzy wcale od nas gorzej nie grają .... więc popatrzy prawdziwe w oczy . jeśli te ....usie nie wezmą sie do roboty to będziemy walczyli o miejsca 4-8 . Ale to i lepiej wole grać ambitną grę chłopaków z Białegostoku czy Widzewa jak naszych gwiazdorów .
Stajemy się ligowym średniakiem. Czy chcemy tego czy nie.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując