OPTIMUS napisał(a):

|
Jaga , Widzew , Polonia w tej chwili nasi kopacze mogą im czyścić buty ... Legia, Ruch , Korona < Bełchatów następni którzy wcale od nas gorzej nie grają .... więc popatrzy prawdziwe w oczy . jeśli te ....usie nie wezmą sie do roboty to będziemy walczyli o miejsca 4-8 . Ale to i lepiej wole grać ambitną grę chłopaków z Białegostoku czy Widzewa jak naszych gwiazdorów .
|
Stajemy się ligowym średniakiem. Czy chcemy tego czy nie.