|
Rios, Małecki +
Pawełek - bramka nie zawalona ale przy lepszej reakcji miał jakieś szanse wyciągnąć. Za to parada sezonu imo przy tym strzale po którym odgwizdano spalonego (którego de facto nie było).
Linia obrony jako całość : tra-ge-dia
Pomoc, słabo.
Tej drużynie potrzeba przede wszystkich sprawnie grającej lini obrony, bo niektóre błędy były wręcz żenujące.
|