|
W pierwszej kolejności należy podziękować Kowalskiemu. Ten piłkarz to nieporozumienie, nie widziałem żadnego dobrego meczu w Wiśle. Czy trenerzy nie widzieli jego gry na treningach i w młodej ekstraklasie? Wolne ruchy, wolne myślenie. Nie wiem co on robi w polskiej lidze, nie ma gorszego obrońcy. To jest poziom podwórkowy. Nawet Jop jest lepszy!
Pawełek również 'klasa światowa'.
Wyróżnić mogę tylko Clebera. Niesamowite zaangażowanie w grę. Aż dziw bierze, że nasz najlepszy zawodnik ma zakończyć karierę za pół roku.
Neutralnie: Sobol, Rios, Małecki - walczyli, ale nie ustrzegli się kilku błędów. Rado tez miał dobre momenty, ale jeszcze to nie ten poziom.
|