Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 15.08.2010, 20:24
W pierwszej kolejności należy podziękować Kowalskiemu. Ten piłkarz to nieporozumienie, nie widziałem żadnego dobrego meczu w Wiśle. Czy trenerzy nie widzieli jego gry na treningach i w młodej ekstraklasie? Wolne ruchy, wolne myślenie. Nie wiem co on robi w polskiej lidze, nie ma gorszego obrońcy. To jest poziom podwórkowy. Nawet Jop jest lepszy!
Pawełek również 'klasa światowa'.
Wyróżnić mogę tylko Clebera. Niesamowite zaangażowanie w grę. Aż dziw bierze, że nasz najlepszy zawodnik ma zakończyć karierę za pół roku.
Neutralnie: Sobol, Rios, Małecki - walczyli, ale nie ustrzegli się kilku błędów. Rado tez miał dobre momenty, ale jeszcze to nie ten poziom.
Odpowiedz cytując